Hammock Varax Riviera UtomhusSvart/Vit
6 262 kr
4 939 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart/Vit

Riviera Utomhus
Svart/Vit
4 939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VaraxBeskrivning
Hammock Riviera 3-sits ifrån Varax med dynor, vit stomme och vitt tak.
Vit pulvermålad stålrörsstomme förbehandlad med Bonderite®. Förzinkat metallnät i rygg- och sittdelen. Textilen är en blandning av bomull och polyester, taket av PVC-plast.
Övrigt
Sittdyna: 160x50 cm
Ryggstödsdyna: 160x50 cm
Övrigt
Sittdyna: 160x50 cm
Ryggstödsdyna: 160x50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 2020-151B |
| Färg | Svart/Vit |
| Material | Stål |
| Storlek | 190 x 160 x 105 |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Djup | 1050 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sittbredd | 1600 mm |
| Serie | Riviera |
| Typ | Hammock |
| Vikt | 30 kg |
| Bredd | 1900 mm |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 6417624501082 |


