Hammock Varax Riviera UtomhusVit/Gul
7 274 kr
5 599 krSpara 23 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit/Gul
DynorBeige/Grå
1 075 kr
Riviera Utomhus
Vit/Gul
5 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Hammock Riviera 3-sits ifrån Varax med dynor, vit stomme och vitt tak.
Vit pulvermålad stålrörsstomme förbehandlad med Bonderite®. Förzinkat metallnät i rygg- och sittdelen. Textilen är en blandning av bomull och polyester, taket av PVC-plast.
Övrigt
Sittdyna: 160x50 cm
Ryggstödsdyna: 160x50 cm
Övrigt
Sittdyna: 160x50 cm
Ryggstödsdyna: 160x50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 2020-198B |
| Färg | Vit/Gul |
| Material | Pulvermålad stålrörsstomme, förzinkat metallgaller, textilen en blandning av bomull/ polyester, taket pvc- plast. |
| Mått | 190 x 160 x 105 cm |
| Serie | Riviera |
| Typ | Hammock |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 1050 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sittbredd | 1600 mm |
| Vikt | 30 kg |
| Bredd | 1900 mm |
| EAN-nr | 6417624503444 |


