Hängstol Hillerstorp Droppen
7 749 kr

Droppen
7 749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Droppen är en trendig och bekväm hängstol i grå rotting med en tillhörande ställning i svart metall. Här kan du sitta och gunga lätt medan du njuter av din lediga tid. För att du ska sitta extra skönt så ingår det en mjuk dyna i grå polyester.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Droppen är en trendig och bekväm hängstol i grå rotting med en tillhörande ställning i svart metall. Här kan du sitta och gunga lätt medan du njuter av din lediga tid. För att du ska sitta extra skönt så ingår det en mjuk dyna i grå polyester.
Recensioner
Per-Åke GVerifierad köpare
för 4 månader sedanTvå av muttrarna var fel på så muttrarna fastnade halvvägs till botten. Gick inte att lossa heller. Var tvungen att såga av skruvarna. Annars ser det nog bra ut.
- Se ovan muttrarna var felaktiga
Jenny KVerifierad köpare
för 1 år sedanSkön och fin hängstol som jag njuter i. Lätt och smidig att sätta ihop. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 44314 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Days |
| Färg | Grå |
| Höjd | 1860 mm |
| Längd | 1250 mm |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 68 cm |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Serie | Droppen |
| Produkttyp | Hängstol |
| Bredd | 1200 mm |
| EAN-nr | 7319070443147 |




