Hängstol Venture Home Edinburgh UtomhusSvart/Natur
3 345 kr
Vald variant
Färg:
Svart/Natur
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hängstol Edinburgh från Venture Home. Bekväm och läcker hängstol i svart stål och konstrotting. Greppa en bra bok och slå dig ner i stolen Edinburgh. Kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hängstol Edinburgh från Venture Home. Bekväm och läcker hängstol i svart stål och konstrotting. Greppa en bra bok och slå dig ner i stolen Edinburgh. Kräver enklare montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1018-407 |
| Färg | Svart/Natur |
| Djup | 130 cm |
| Höjd | 205 cm |
| Bredd | 132 cm |
| Utförande | Stativ |
| Material | Polyester/Stål/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 70 cm |
| Sitthöjd | 55 cm |
| Sittbredd | 132 cm |
| Serie | Edinburgh |
| Produkttyp | Hängstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118411612 |





