Hopfällbar Soffa Baltic Garden KnohultAskgrå
3 192 kr
2 455 krSpara 23 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå

Knohult
Askgrå
2 455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffa som är en riktig klassiker och för många urmodellen för hur en trädgårdsmöbel ska se ut. Material i furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Soffa som är en riktig klassiker och för många urmodellen för hur en trädgårdsmöbel ska se ut. Material i furu.
Skötselråd
- Skydda möbeln från fukt och regn, då möbeln inte används, ställ den gärna under tak eller täck över med ett möbelskydd
- Tvätta och torka av möbeln regelbundet, använd ett milt rengöringsmedel
- Förvara möbeln inomhus under vintern, i ett svalt och inte för torrt utrymme, tvätta och torka möbeln innan den ställs undan
- Efter en viss tid behöver möbeln målas om, använd täcklasyr för utomhusbruk
- Skydda möbeln från fukt och regn, då möbeln inte används, ställ den gärna under tak eller täck över med ett möbelskydd
- Tvätta och torka av möbeln regelbundet, använd ett milt rengöringsmedel
- Förvara möbeln inomhus under vintern, i ett svalt och inte för torrt utrymme, tvätta och torka möbeln innan den ställs undan
- Efter en viss tid behöver möbeln målas om, använd täcklasyr för utomhusbruk
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500177-3 |
| Färg | Grå |
| Ställbar | Nej |
| Rygghöjd | 55 cm |
| Djup | 63 cm |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 81 cm |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 126 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Vikt | 13 kg |
| Bredd | 130 cm |
| Montering | Nej |
| Material | Furu |
| Serie | Knohult |
| Typ | Soffa |








