Hörndel Hillerstorp Valencia MittenSvart
3 495 kr
ryggdyna (2 st)2 st Grå
655 kr
Valencia Mitten
Svart
3 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hörndel Valencia Mitten från Hillerstorp är en mittendel till modulsoffan Valencia från Hillerstorp. Valencia har en aluminumstomme med handflätad svart 4-trådig konstrotting av Quato-fiber eller en naturfärgad 2-trådig variant. Hörndelen har justerbara fötter och kan användas både inne och ute. Dynor ingår ej, finns som tillval.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Hörndel Valencia Mitten från Hillerstorp är en mittendel till modulsoffan Valencia från Hillerstorp. Valencia har en aluminumstomme med handflätad svart 4-trådig konstrotting av Quato-fiber eller en naturfärgad 2-trådig variant. Hörndelen har justerbara fötter och kan användas både inne och ute. Dynor ingår ej, finns som tillval.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 64285 |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Days |
| Färg | Svart |
| Material | Konstrotting |
| Serie | Valencia |
| Typ | Mittdel |
| Ställbar | Nej |
| Höjd armstöd | 65 cm |
| Rygghöjd | 35 cm |
| Djup | 810 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 650 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Sittbredd | 640 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Bredd | 800 mm |
| EAN-nr | 7319070642854 |

