Hörndel Venture Home Copacabana UtomhusBlack Alu / Grey Cushion
Nyhet
Rek. pris 2 791 kr
2 555 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Black

Copacabana Utomhus
Black Alu / Grey Cushion
2 555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Copacabana är en stilfull hörnmodul som låter dig skapa en flexibel och personlig loungesoffa anpassad efter ditt utrymme.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Copacabana är en stilfull hörnmodul som låter dig skapa en flexibel och personlig loungesoffa anpassad efter ditt utrymme.
Copacabana finns i flera färger, vilket gör det enkelt att anpassa soffan efter din personliga stil och inredning. Med möjligheten att kombinera hörndelen med andra delar från Copacabana-serien kan du enkelt bygga din drömsoffa – oavsett om du föredrar en kompakt lösning för mindre utrymmen eller en rymlig lounge för sociala tillställningar.
Denna modulsoffa är inte bara stilren, utan även praktisk och funktionell. Skapa din egen oas av avkoppling och njut av kvalitet och design i varje detalj. Uppgradera ditt vardagsrum med Copacabana och gör varje stund hemma till en njutning!
Denna modulsoffa är inte bara stilren, utan även praktisk och funktionell. Skapa din egen oas av avkoppling och njut av kvalitet och design i varje detalj. Uppgradera ditt vardagsrum med Copacabana och gör varje stund hemma till en njutning!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9927-408 |
| Färg | Black |
| Djup | 74 cm |
| Bredd | 74 cm |
| Höjd | 65 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Serie | Copacabana |
| Material | Aluminum |
| Typ | Soffmodul |
| EAN-nr | 7340220864697 |





