Hörndel Venture Home Copacabana UtomhusKhaki
3 555 kr
2 495 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Khaki
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hörndel Copacabana är en hörndel till modulsoffan Copacabana från Venture Home. Dyna ingår.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2112-404 |
| Färg | Khaki |
| Bredd | 740 mm |
| Montering | Ja |
| Djup | 1100 mm |
| Höjd | 655 mm |
| Längd | 740 mm |
| Material | Aluminium/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 700 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Sittbredd | 970 mm |
| Serie | Copacabana |
| Tjocklek | 100 mm |
| Produkttyp | Hörndel |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 10,6 kg |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7350133233572 |






