Hörnsoffa Venture Home Mexico UtomhusSvart
13 261 kr
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mexico är en komplett hörnsoffa med 5 sittplatser i stilfull och modern design. Soffan levereras med dynor.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mexico är en komplett hörnsoffa med 5 sittplatser i stilfull och modern design. Soffan levereras med dynor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6084-520 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 760 mm |
| Längd | 2300 cm |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Vikt | 50 kg |
| Bredd | 2300 mm |
| Montering | Ja |
| Dynfärg | Grå |
| Material | Teak/Aluminium |
| Sittdjup | 700 mm |
| Sittbredd | 1520 mm |
| Serie | Mexico |
| Produkttyp | Hörnsoffa |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107081864 |











