Klappstol Baltic Garden VimmerbyVit
Rek. pris 2 088 kr/st
Pris/2-pack 3 131:-
1 566 kr/stSe priset!

Vimmerby
Vit
0 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klappstol Baltic Garden Vimmerby 2-pack är en tidlös stol med anor från 1800-talet som idag produceras med modern konstruktion. Den är tillverkad av FSC-märkt furu. Stolen levereras i 2-pack.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Klappstol Baltic Garden Vimmerby 2-pack är en tidlös stol med anor från 1800-talet som idag produceras med modern konstruktion. Den är tillverkad av FSC-märkt furu. Stolen levereras i 2-pack.
Recensioner
BirgitVerifierad köpare
för 2 år sedanBra. Lätt att montera
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500181-6 |
| Färg | Vit |
| Typ | Klappstol |
| Material | Pinje |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 940 mm |
| Bredd | 430 mm |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 55 cm |
| Serie | Vimmerby |
| Djup | 600 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Sittdjup | 390 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 470 mm |
| Antal Sittplatser | 2 |








