Låg Loungestol Hillerstorp Bullerö Vit Utomhusfåtölj i FSC-märkt Kärnfuru
2 449 kr

Bullerö Vit Utomhusfåtölj i FSC-märkt Kärnfuru
2 449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Bullerö Vit är trendriktigt vit samt formgiven enligt klassisk skandinavisk möbeltradition. Bullerö tillverkas av FSC-märkt kärnfuru i vit lasyr.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Fåtölj Bullerö Vit är trendriktigt vit samt formgiven enligt klassisk skandinavisk möbeltradition. Bullerö tillverkas av FSC-märkt kärnfuru i vit lasyr.
Fördelar: Låg Loungestol Hillerstorp Bullerö Vit Utomhusfåtölj i FSC-märkt Kärnfuru
- Trendriktig vit färg
- Tillverkad i hållbart FSC-märkt kärnfuru
- Formgiven enligt skandinavisk möbeltradition
Dokument
Recensioner
Michaela AVerifierad köpare
för 1 år sedanFin fåtölj, enligt bild
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 3840177 |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Sittdjup | 500 mm |
| Material | Furu |
| Höjd | 790 mm |
| Kollektion | Småland |
| Bredd | 690 mm |
| Serie | Bullerö |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Djup | 750 mm |
| Färg | Vit |
| Hopfällbar | Nej |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 7319073840172 |



