Loungefåtölj Venture Home Redang
Nyhet
fr.2 899 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Redang
2 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Redang ottoman är en lekfull och bekväm möbel som ger din uteplats eller inomhusmiljö en härlig sommarkänsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Redang ottoman är en lekfull och bekväm möbel som ger din uteplats eller inomhusmiljö en härlig sommarkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Peach, White, Yellow |
| Typ | Solsäng |
| Material | Olefin |
| Höjd | 83 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Serie | Redang |
| Djup | 118 cm |
