Loungefåtölj Venture Home RedangPeach
Nyhet
3 561 kr
2 899 krSpara 19 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Peach

Redang
Peach
2 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Redang ottoman är en lekfull och bekväm möbel som ger din uteplats eller inomhusmiljö en härlig sommarkänsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Redang ottoman är en lekfull och bekväm möbel som ger din uteplats eller inomhusmiljö en härlig sommarkänsla.
Med sin färgglada och somriga design blir Redang ottoman en härlig detalj som lyfter både uteplatsen och inomhusmiljön. Redang ottoman är det självklara valet för dig som vill kombinera komfort med en livfull och modern design.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6171-888 |
| Färg | Peach |
| Djup | 118 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 83 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Serie | Redang |
| Material | Olefin |
| Produkttyp | Solsäng |
| EAN-nr | 7340220866615 |




