Loungesoffa Hillerstorp Jet Set med Dyna
16 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en modern och elegant miljö med Jet Set. Loungesoffa i flätad 1-trådig svart konstrotting på svart aluminiumstomme. 2 st hörndel, 1 st mittdel samt grå melange dynor i olefin ingår. Serien är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Skapa en modern och elegant miljö med Jet Set. Loungesoffa i flätad 1-trådig svart konstrotting på svart aluminiumstomme. 2 st hörndel, 1 st mittdel samt grå melange dynor i olefin ingår. Serien är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Recensioner
Anette IVerifierad köpare
för 2 år sedanPrecis som vi har förväntat oss.
+ Så skön och härlig soffa. Gott om plats.
- Lite simpel och rörlig att sätta ihop soffan
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 115388 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Living |
| Färg | Svart |
| Djup | 970 mm |
| Höjd | 950 mm |
| Längd | 950 mm |
| Material | Konstrotting/Gaumo |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 770 mm |
| Sitthöjd | 23 cm |
| Serie | Jet Set |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Loungesoffa |
| Bredd | 510 mm |
| EAN-nr | 7319071153885 |

