Loungesoffa Hillerstorp Jet Set
20 975 kr

Jet Set
20 975 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungesoffa Jet Set från Hillerstorp är en loungesoffa som består av två hörndelar och en mittdel i beigefärgad aluminium med beigefärgade UV-band som levereras med beigefärgade dynor. Serien Jet Set är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Loungesoffa Jet Set från Hillerstorp är en loungesoffa som består av två hörndelar och en mittdel i beigefärgad aluminium med beigefärgade UV-band som levereras med beigefärgade dynor. Serien Jet Set är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 11531 |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 74 cm |
| Färg | Beige |
| Djup | 970 mm |
| Höjd | 940 mm |
| Material | Polypropylen |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 770 mm |
| Sitthöjd | 230 mm |
| Serie | Jet Set |
| Produkttyp | Loungesoffa |
| Bredd | 2740 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| EAN-nr | 7319070115310 |







