Loungesoffa Utomhus Hillerstorp Edsklinta 2-sits i Naturrotting med Dynor
14 569 kr
LoungefåtöljLoungestol Hillerstorp Edsklinta Naturrotting Beige/Grå Utomhus
7 079 kr
Edsklinta 2-sits i Naturrotting med Dynor
14 569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffa Hillerstorp Edsklinta 2-sits är en soffa i beigegrå, äkta naturrotting. Soffan levereras med vita dynor. Med sina runda former skapar Edsklinta ett elegant uttryck. Naturrotting är ett material som egentligen inte behöver någon speciell skötsel, men undvik allt för stora temperaturväxlingar och förvara möbeln i en torr miljö.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Soffa Hillerstorp Edsklinta 2-sits är en soffa i beigegrå, äkta naturrotting. Soffan levereras med vita dynor. Med sina runda former skapar Edsklinta ett elegant uttryck. Naturrotting är ett material som egentligen inte behöver någon speciell skötsel, men undvik allt för stora temperaturväxlingar och förvara möbeln i en torr miljö.
Fördelar: Loungesoffa Utomhus Hillerstorp Edsklinta 2-sits i Naturrotting med Dynor
- Tillverkad i äkta naturrotting
- Levereras med vita dynor
- Elegant design med runda former
Recensioner
Anne GVerifierad köpare
för 2 år sedanEn snygg soffa som man sitter riktigt skönt i.
+ Snygg och skön
- Finns inget negativt
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 62402 |
| Färg | Beige/Grå |
| Typ | Soffa |
| Material | Naturrotting |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 720 mm |
| Bredd | 2020 mm |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 44 cm |
| Kollektion | Living |
| Serie | Edsklinta |
| Höjd armstöd | 58 cm |
| Djup | 800 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 480 mm |
| Sitthöjd | 390 mm |
| Sittbredd | 1640 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| EAN-nr | 7319070624027 |




