Loungestol Venture Home Corso UtomhusBeige
2 495 kr
2 319 krSänkt pris!Spara 176 kr
Vald variant
Färg:
Beige

Corso Utomhus
Beige
2 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Corso lounge stol är en robust och stilfull utemöbel som höjer trivselfaktorn på din uteplats. Med sin stabila stålram och bekväma dynor i slitstarkt textilene, kombinerar denna lounge stol både hållbarhet och komfort. Den eleganta, svarta färgen på stolen och beigea dynorna skapar en harmonisk och inbjudande atmosfär. Corso kommer med en matchande fotpall för extra avslappning – perfekt för lata dagar i solen. En bekväm och snygg möbelgrupp som passar perfekt till alla utomhusmiljöer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Corso lounge stol är en robust och stilfull utemöbel som höjer trivselfaktorn på din uteplats. Med sin stabila stålram och bekväma dynor i slitstarkt textilene, kombinerar denna lounge stol både hållbarhet och komfort. Den eleganta, svarta färgen på stolen och beigea dynorna skapar en harmonisk och inbjudande atmosfär. Corso kommer med en matchande fotpall för extra avslappning – perfekt för lata dagar i solen. En bekväm och snygg möbelgrupp som passar perfekt till alla utomhusmiljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9801-222 |
| Färg | Beige |
| Djup | 127,5 cm |
| Höjd | 68 cm |
| Bredd | 66,5 cm |
| Sitthöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 61,5 cm |
| Rygghöjd | 68 cm |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Material | Stål |
| Sittdjup | 60 cm |
| Serie | Corso |
| Typ | Loungestol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340220839251 |














