Matstol Hillerstorp Hunneslätt
Pris/2-pack 5 699:-
2 850 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Hunneslätt från Hillerstorp. En elegant matstol i mörkgrå aluminium med tygband i olefin. Dyna medföljer. Säljs i 2-pack.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Matstol Hunneslätt från Hillerstorp. En elegant matstol i mörkgrå aluminium med tygband i olefin. Dyna medföljer. Säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2069802005 |
| Kollektion | Living |
| Färg | Grå |
| Djup | 610 mm |
| Höjd | 745 mm |
| Längd | 610 mm |
| Material | Aluminium/Olefin |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 480 mm |
| Sittbredd | 430 mm |
| Serie | Hunneslätt |
| Tjocklek dyna | 4 cm |
| Typ | Matstol |
| Bredd | 620 mm |
| EAN-nr | 7319078020050 |

