Matstol Hillerstorp Lerdala
Pris/2-pack 5 549:-
2 774 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En modern, stilren och komfortabel möbel. Tillverkad i aluminiumstomme, svart polyester rep och armstöd i teak. Dyna i grå olefin. 2-pack.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
En modern, stilren och komfortabel möbel. Tillverkad i aluminiumstomme, svart polyester rep och armstöd i teak. Dyna i grå olefin. 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4011303124 |
| Färg | Brun |
| Djup | 640 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Längd | 560 mm |
| Material | Aluminium |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 420 mm |
| Sitthöjd | 480 mm |
| Sittbredd | 430 mm |
| Serie | Lerdala |
| Typ | Matstol |
| Bredd | 560 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319073031242 |





