Matstol Venture Home Paros
Nyhet
789 kr
699 krSpara 11 %Kampanj
Nyhet! Inkommer 2026-05-22
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Paros matstol är en stilfull kombination av modern design och inbjudande komfort. Den runda formen tillsammans med det flätade ryggstödet ger stolen ett unikt uttryck som för tankarna till soliga dagar vid havet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Paros matstol är en stilfull kombination av modern design och inbjudande komfort. Den runda formen tillsammans med det flätade ryggstödet ger stolen ett unikt uttryck som för tankarna till soliga dagar vid havet.
Den mjuka dynan på sitsen gör att du sitter bekvämt, medan den luftiga konstruktionen skapar en lätt och elegant känsla runt bordet. Med sin organiska design och mjuka linjer blir Paros matstol en perfekt balans mellan trend och tidlöshet – lika vacker på altanen som i uterummet. En stol som förhöjer både dukningen och stämningen.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9883-222 |
| Djup | 65 cm |
| Bredd | 56 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 84 cm |
| Serie | Paros |
| Färg | Beige |
| Material | Steel |
| Typ | Matstol |
| EAN-nr | 7340220869579 |
