Matstol Venture Home PekingBeige
1 745 kr/stPris/frp 2 598:-
1 299 kr/stSpara 26 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstolen från serien Peking skapar snabbt ett modernt blickfång på din uteplats! Det ribbade utförandet och smickrande beige kulören gör att stolen både känns modern och tidlös. Tillverkad i aluminium som gör den enkel att flytta runt och integrerade armstöd för extra komfort. Sitt kvar länge och njut av trivsamma måltider!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstolen från serien Peking skapar snabbt ett modernt blickfång på din uteplats! Det ribbade utförandet och smickrande beige kulören gör att stolen både känns modern och tidlös. Tillverkad i aluminium som gör den enkel att flytta runt och integrerade armstöd för extra komfort. Sitt kvar länge och njut av trivsamma måltider!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6097-003 |
| Färg | Beige |
| Längd | 64 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Bredd | 57 cm |
| Djup | 43 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Produkttyp | Matstol |
| Material | Aluminum |
| Dyna ingår | Nej |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Peking |
| Sitthöjd | 46 cm |
| EAN-nr | 7340206979568 |





