Mittdel Hillerstorp Jet SetBeige
6 919 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mittdel Jet Set från Hillerstorp är en är en mittdel så att du kan bygga ut din modulsoffa Jet Set från Hillerstorp. Denna mittdel är tillverkad av en aluminiumstomme med antingen beigefärgade tygband eller svart konstrotting. Dynor ingår. Serien Jet Set är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Mittdel Jet Set från Hillerstorp är en är en mittdel så att du kan bygga ut din modulsoffa Jet Set från Hillerstorp. Denna mittdel är tillverkad av en aluminiumstomme med antingen beigefärgade tygband eller svart konstrotting. Dynor ingår. Serien Jet Set är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 11533 |
| Färg | Beige |
| Material | Polypropylen |
| Bredd | 800 mm |
| Serie | Jet Set |
| Typ | Mittdel |
| Höjd | 970 mm |
| Sittdjup | 670 mm |
| Sitthöjd | 220 mm |
| Djup | 830 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittbredd | 800 mm |
| Montering | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Ställbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7319070115334 |
