Pall Baltic Garden CigarSvart
Rek. pris 1 172 kr
879 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Cigar
Svart
879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pall Cigarr från Baltic Garden är en elegant och stabil pall i laserad, FSC-märkt furu. Denna pall passar bra till utemöblemanget eller som fristående pall.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Pall Cigarr från Baltic Garden är en elegant och stabil pall i laserad, FSC-märkt furu. Denna pall passar bra till utemöblemanget eller som fristående pall.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500521-9 |
| Färg | Svart |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 330 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 450 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Montering | Ja |
| Material | Pine |
| Sittdjup | 330 mm |
| Serie | Cigar |
| Typ | Stol |

