Positionsfåtöj Baltic Garden Bjärred Vitlaserad Ställbar Trästol - 2 st
Rek. pris 2 326 kr/st
Pris/2-pack 3 489:-
1 744 kr/stSe priset!

Bjärred Vitlaserad Ställbar Trästol - 2 st
0 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Positionsfåtölj Bjärred 2-pack från Baltic Garden är en stilren, vitlaserad positionsfåtölj som andas retro. Stolen är ställbar i 7 lägen och hopfällbar. Den är gjord av FSC-certifierad furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Positionsfåtölj Bjärred 2-pack från Baltic Garden är en stilren, vitlaserad positionsfåtölj som andas retro. Stolen är ställbar i 7 lägen och hopfällbar. Den är gjord av FSC-certifierad furu.
Fördelar: Positionsfåtöj Baltic Garden Bjärred Vitlaserad Ställbar Trästol - 2 st
- Ställbar i 7 lägen
- Hopfällbar för enkel förvaring
- Tillverkad av FSC-certifierad furu
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500442-6 |
| Färg | Vit |
| Typ | Stol |
| Material | Pine |
| Ställbar | Ja |
| Höjd | 1070 mm |
| Bredd | 610 mm |
| Montering | Nej |
| Serie | Bjärred |
| Djup | 710 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Antal Sittplatser | 2 |






