Positionsstol Cortland Sanna Positionsstol UtomhusBeige
Nyhet
599 kr/stPris/frp 798:-
399 kr/stSpara 33 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige

Sanna Positionsstol Utomhus
Beige
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sanna Positionsstol är en praktisk och bekväm trädgårdsstol med justerbar rygg för optimal sittkomfort.
Varumärke
CortlandBeskrivning
Sanna Positionsstol är en praktisk och bekväm trädgårdsstol med justerbar rygg för optimal sittkomfort.
Den stabila metallramen i kombination med slitstarkt material gör den både hållbar och vädertålig. Dess hopfällbara design gör den enkel att förvara och perfekt för flexibelt utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Cortland |
| Art.Nr. | SYN0050305 |
| Färg | Beige |
| Djup | 59 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Bredd | 56 cm |
| Serie | SANNA |
| Produkttyp | Positionsstol |
| Sittdjup | 42 cm |
| Material | Stål |
