Positionsstol Venture Home Aleyna UtomhusSvart
Rek. pris 1 305 kr/st
789 kr/stPris/frp 1 352:-
676 kr/stSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Aleyna Utomhus
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Positionsstol Aleyna från Venture Home. Tillverkad i aluminium och polywood. Ryggstödet går att fälla i 5 olika lägen. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Positionsstol Aleyna från Venture Home. Tillverkad i aluminium och polywood. Ryggstödet går att fälla i 5 olika lägen. Ingen montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1562-408 |
| Färg | Svart |
| Djup | 67 cm |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 109,5 cm |
| Bredd | 59 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Rygghöjd | 70 cm |
| Material | Aluminium/Polywood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 44 cm |
| Serie | Aleyna |
| Produkttyp | Positionsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118410257 |






