Rullsoffa Baltic Garden Kingdom DuoGrå
Rek. pris 4 759 kr
3 404 kr
3 395 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Grå

Kingdom Duo
Grå
3 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trädgårdsbänk från Baltic Garden med två sittplatser och ett bord med klassisk uttrycksfull design. Fungerar utmärkt som grupp eller som ett rent smycke i trädgården. Tillverkad i furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Trädgårdsbänk från Baltic Garden med två sittplatser och ett bord med klassisk uttrycksfull design. Fungerar utmärkt som grupp eller som ett rent smycke i trädgården. Tillverkad i furu.
Dokument
Recensioner
SivVerifierad köpare
för 1 år sedanGlest mellan ribborna. Billigt virke med fingerskarvat virke och dålig ytfinish.
+ Snygg på långt håll.
- Billigt virke och dålig ytfinish.
LarsVerifierad köpare
för 1 år sedanFunktionen är som jag förväntade mig, men färgen (svart) håller inte. Det blir vita ådror och fläckar överallt. Dåligt.
Stefan GVerifierad köpare
för 1 år sedanMotsvarade mina förväntningar och ganska lätt att montera. Den grå färgen är typ bra lasyr och bör därför vara lätt att underhålla.
+ Ställbar lutning i tre steg.
- Kanske något gles mellan ribborna utan dyna.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500122-3 |
| Färg | Grå |
| Rygghöjd | 72 cm |
| Höjd | 99 mm |
| Längd | 177 mm |
| Sittdjup | 53 cm |
| Sitthöjd | 39 cm |
| Sittbredd | 54 cm |
| Bredd | 83 mm |
| Montering | Ja |
| Material | Pine |
| Serie | Kingdom |
| Typ | Rullsoffa |
| EAN-nr | 4741516122034 |














