Rullsoffa Baltic Garden Kingdom DuoVit
Rek. pris 5 105 kr
3 552 kr
3 495 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit

Kingdom Duo
Vit
3 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdsbänk från Baltic Garden med två sittplatser och ett bord med klassisk uttrycksfull design. Fungerar utmärkt som grupp eller som ett rent smycke i trädgården. Tillverkad i furu.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Trädgårdsbänk från Baltic Garden med två sittplatser och ett bord med klassisk uttrycksfull design. Fungerar utmärkt som grupp eller som ett rent smycke i trädgården. Tillverkad i furu.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500122-6 |
| Färg | Vit |
| Rygghöjd | 72 cm |
| Höjd | 99 mm |
| Längd | 177 mm |
| Sittdjup | 53 cm |
| Sitthöjd | 39 cm |
| Sittbredd | 54 cm |
| Bredd | 83 mm |
| Montering | Ja |
| Material | Pine |
| Serie | Kingdom |
| Typ | Rullsoffa |
| EAN-nr | 4741516122065 |










