Set Hillerstorp Lotus Duo
9 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lotus Duo Set New från Hillerstorp. Komplett set från Hillerstorp med två fåtöljer, två fotpallar och ett bord samt dynor som ingår.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Lotus Duo Set New från Hillerstorp. Komplett set från Hillerstorp med två fåtöljer, två fotpallar och ett bord samt dynor som ingår.
Recensioner
BirgittaVerifierad köpare
för 2 år sedanDom är helt underbara att sitta o slöa i
+ Sköna a
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 478200 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Natur |
| Djup | 670 mm |
| Höjd | 990 mm |
| Längd | 670 mm |
| Material | Aluminium/Konstrotting |
| Sittdjup | 490 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 500 mm |
| Serie | Lotus |
| Tjocklek dyna | 9 cm |
| Typ | Fåtölj |
| Bredd | 680 mm |
| EAN-nr | 7319074782006 |


