Soffa Hillerstorp Åre Vit
1 885 kr

Åre Vit
1 885 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffa Åre från Hillerstop. Går att fälla ihop för enkel och smidig förvaring. Tillverkad i FSC-certifierad vitlackerad akacia.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Soffa Åre från Hillerstop. Går att fälla ihop för enkel och smidig förvaring. Tillverkad i FSC-certifierad vitlackerad akacia.
Recensioner
SörenVerifierad köpare
för 2 år sedanSoffan är nätt och passar så fint på balkongen. Mycket lätt att fälla ihop Mvh Sören🐜
Irene KVerifierad köpare
för 2 år sedanHopfällbar nätt soffa
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 1550577 |
| Färg | Vit |
| Typ | Soffa |
| Material | Akacia |
| Höjd | 82 cm |
| Bredd | 1000 mm |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Days |
| Serie | Åre |
| Djup | 500 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Sittdjup | 390 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 1000 mm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Höjd | 820 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7319075505772 |


