Soffa Hillerstorp Fyrsnäs Utomhus
13 829 kr
TrädgårdsbordUtebord Hillerstorp Fyrsnäs 90 cm 1600 mm
6 495 krTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffa Hillerstorp Fyrsnäs är en soffa med tre sittplatser i naturfärgad konstrotting med aluminiumstomme. Det ingår en ljusbeige dyna. Kombinera din soffa med Fyrsnäs fåtölj och matbord för ett komplett set.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Soffa Hillerstorp Fyrsnäs är en soffa med tre sittplatser i naturfärgad konstrotting med aluminiumstomme. Det ingår en ljusbeige dyna. Kombinera din soffa med Fyrsnäs fåtölj och matbord för ett komplett set.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 72303 |
| Höjd armstöd | 84 cm |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Kollektion | Living |
| Färg | Beige |
| Djup | 800 mm |
| Höjd | 870 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 510 mm |
| Sitthöjd | 480 mm |
| Sittbredd | 1780 mm |
| Serie | Fyrsnäs |
| Typ | Soffa |
| Bredd | 2010 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| EAN-nr | 7319070723034 |






