Soffa Hillerstorp Gotland
fr.6 595 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svensktillverkad 3-sitssoffa med generös sittbredd. Formgivningen andas retro, men designinslagen är av senaste snitt. Tillverkad av FSC-certifierad kärnfuru från Norrland.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Svensktillverkad 3-sitssoffa med generös sittbredd. Formgivningen andas retro, men designinslagen är av senaste snitt. Tillverkad av FSC-certifierad kärnfuru från Norrland.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Kollektion | Småland |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 790 mm |
| Sittdjup | 510 mm |
| Serie | Gotland |
| Typ | Soffa |
| Bredd | 1820 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Färg | Brun, Vit |
| Material | Furu, Värmebehandlad ask |
| Sitthöjd | 310, 315 mm |
| Sittbredd | 1680 mm |
