Soffa Hillerstorp Hamilton
17 995 kr
SittmöblerFåtölj Hillerstorp Hamilton
9 595 kr
Hamilton
17 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loungesoffa från Hillerstorp med generös rymd. Flätad med 1-trådig ljusgrå Quató-konstrotting. Ljusgrå dyna ingår.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Loungesoffa från Hillerstorp med generös rymd. Flätad med 1-trådig ljusgrå Quató-konstrotting. Ljusgrå dyna ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 34033 |
| Kollektion | Living |
| Färg | Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 980 mm |
| Höjd | 630 mm |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 700 mm |
| Sitthöjd | 270 mm |
| Sittbredd | 1760 mm |
| Serie | Hamilton |
| Typ | Soffa |
| Bredd | 2050 mm |
| Ställbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| EAN-nr | 7319070340330 |





