Soffa/Bänk Baltic Garden ParkerVit
3 855 kr
2 892 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Parker
Vit
2 892 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffa/Bänk Baltic Garden Parker är en elegant soffa i FSC-märkt furu. Genomtänkt utförande ger komfort och ergonomi men samtidigt ett tilltalande yttre. Ställ en i bersån, sätt dig och njut.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Soffa/Bänk Baltic Garden Parker är en elegant soffa i FSC-märkt furu. Genomtänkt utförande ger komfort och ergonomi men samtidigt ett tilltalande yttre. Ställ en i bersån, sätt dig och njut.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500358-6 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 750 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 830 mm |
| Sittdjup | 400 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Vikt | 18 kg |
| Bredd | 1400 mm |
| Montering | Ja |
| Material | Pinje |
| Serie | Parker |
| Typ | Soffa |






