Solsäng Hillerstorp Hånger Svart Ställbar

Hånger Svart Ställbar
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Beskrivning
Solsängen är ställbar i fyra olika lägen. Köp till en passande dyna för extra komfort.
Days
Kom igång med utomhuslivet med DAYS! Kollektionen gör det lätt att njuta under sommarhimlen. Här hittas smarta möbler med både funktion och formgivning som passar där utrymmet ibland är litet men upplevelsen alltid ska vara stor. På balkongen i stan, lilla altanen på landet eller nere på bryggan.
Specifikationer
- Serie: Hånger
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Ja
- Material: Aluminium
- Materialdetalj: Textilene
Mått
- Längd: 200 cm
- Höjd: 32,5 cm
- Bredd: 70 cm
Produktdeklaration
- Varumärke: Hillerstorp
- Registrerat firmanamn: Hillerstorps Trä Aktiebolag
- Postadress: 33573
- Kontakt: info@hillerstorp.se
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2058006008 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Days |
| Färg | Svart |
| Materialtyp | Aluminium |
| Serie | Hånger |
| Typ | Solsäng |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 700 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 325 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Bredd | 700 mm |
| EAN-nr | 7319070060085 |





