Solsäng Hillerstorp Jet Set
8 995 kr

Jet Set
8 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Njut av soliga dagar i Jet Set solsäng. Solsängen är i flätad UV-band på beige aluminiumstomme.
Beige polyesterdyna ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 115033 |
| Färg | Beige |
| Djup | 2000 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Material | Olefin |
| Serie | Jet Set |
| Produkttyp | Solsäng |
| Bredd | 700 mm |
| Montering | Nej |
| Ställbar | Ja |
| Rygghöjd | 75 cm |
| Avtagbar Klädsel | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Sittdjup | 1250 mm |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Sittbredd | 700 mm |
| EAN-nr | 7319071150334 |





