Solsäng Venture Home Copacabana UtomhusVit/Grå
3 279 kr/stPris/frp 3 790:-
1 895 kr/stSpara 42 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit/Grå
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassisk solsäng i aluminium och textilene. Solsängens ryggstöd går att justera – njut av en skön tupplur eller sitt bekvämt och läs en bra bok! Säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Klassisk solsäng i aluminium och textilene. Solsängens ryggstöd går att justera – njut av en skön tupplur eller sitt bekvämt och läs en bra bok! Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 4149-400 |
| Produkttyp | Solsäng |
| Material | Aluminium |
| Längd | 1950 mm |
| Höjd | 290 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Kocos |
| Färg | Vit/Grå |
| Max Belastning | 160 Kg |
| Montering | Ja |
| Antal Liggplatser | 1 |
| Hopfällbar | Nej |
| Hjul | Nej |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350133232797 |





