Solsäng Venture Home Gordo Dubbelsäng
Nyhet
fr.1 246 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Nyhet! Inkommer 2026-05-25
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gordo är solsängen som tar din uteplats till nästa nivå av komfort och avkoppling. Med sin generösa storlek och mjukt gungande rörelse blir den den perfekta platsen att njuta av solen, läsa en bok eller bara slappna av.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Gordo är solsängen som tar din uteplats till nästa nivå av komfort och avkoppling. Med sin generösa storlek och mjukt gungande rörelse blir den den perfekta platsen att njuta av solen, läsa en bok eller bara slappna av.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 200 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 48 cm |
| Serie | Gordo |
| Material | Steel |
| Typ | Solsäng |
| Färg | Beige, Beige/Vit |
