Solstol Baltic Garden Palermo
Nyhet
fr.1 785 kr
fr.1 499 krSpara 16 %Kampanj
Välj variant

Palermo
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkel och bekväm justerbar solsäng med ryggstöd och aluminiumram och ben. Lätt att flytta runt för att passa.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Enkel och bekväm justerbar solsäng med ryggstöd och aluminiumram och ben. Lätt att flytta runt för att passa.
Palermo solstol, beige
Enkel och bekväm solstol med justerbart ryggstöd, med aluminiumram och ben. Lätt att flytta runt för att hitta en passande plats.
Specifikationer
- Material: alu/textiline
- Färg: beige
- Metallfärg: beige
- Vikt (kg): 8
- Höjd (cm): 100/34
- Bredd (cm): 59
- Djup (cm): 115
- Sitthöjd (cm): 34
- Kräver montering: ja
Enkel och bekväm solstol med justerbart ryggstöd, med aluminiumram och ben. Lätt att flytta runt för att hitta en passande plats.
Specifikationer
- Material: alu/textiline
- Färg: beige
- Metallfärg: beige
- Vikt (kg): 8
- Höjd (cm): 100/34
- Bredd (cm): 59
- Djup (cm): 115
- Sitthöjd (cm): 34
- Kräver montering: ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Färg | Beige, Svart |
| Typ | Solstol |
| Material | alu/textiline |
| Höjd | 100 cm |
| Bredd | 59 cm |
| Serie | Palermo |
| Montering | Ja |
| Sitthöjd | 34 cm |
| Djup | 115 cm |
