Solstol Comfort Garden Florens solsäng utomhus
Nyhet
fr.4 561 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Florens solsäng utomhus
4 561 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Florens solsäng med tak är den perfekta lösningen för avkoppling på din altan eller i trädgården. Med sin rymliga utformning och generösa mått, 152 cm i bredd och 76 cm i djup, ger den gott om utrymme för två personer att njuta av solen tillsammans.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Florens solsäng med tak är den perfekta lösningen för avkoppling på din altan eller i trädgården. Med sin rymliga utformning och generösa mått, 152 cm i bredd och 76 cm i djup, ger den gott om utrymme för två personer att njuta av solen tillsammans.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Färg | Beige, Grå, Svart |
| Typ | Solstolar |
| Material | Stål|Konstrotting|Glas |
| Höjd | 38 cm |
| Längd | 152 cm |
| Bredd | 76 cm |
| Serie | Florens |
| Utförande | Round |
