Solstol Comfort Garden Landet Däckstol utomhus
Nyhet
fr.5 199 kr
fr.2 090 krFrån 58 %Kampanj
Välj variant

Landet Däckstol utomhus
2 090 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Landet däckstol är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för vila i det fria.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Landet däckstol är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för vila i det fria.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Färg | Mörkgrön, Vit |
| Typ | Solstolar |
| Material | Akacia |
| Höjd | 37 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Serie | KWA |
| Djup | 86 cm |
| Sittdjup | 47 cm |
