Solstol Comfort Garden Monaco Solsäng
Nyhet
fr.3 999 kr/stPris/frp 2 598:-
fr.1 299 kr/stFrån 63 %Kampanj
Välj variant

Monaco Solsäng
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Monaco solsäng i svart är den perfekta lösningen för avkoppling och njutning i din trädgård eller på terrassen.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Monaco solsäng i svart är den perfekta lösningen för avkoppling och njutning i din trädgård eller på terrassen.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Färg | Svart, Vit |
| Typ | Solstolar |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 33 cm |
| Längd | 175 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Serie | Monaco |
