Stapelstol Hillerstorp Nydala
fr.1 729 kr
Välj variant

Nydala
1 729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpRecensioner
ElsaVerifierad köpare
för 1 år sedanMotsvarade förväntningarna fullt ut. Sköna att sitta i!!
Mats MVerifierad köpare
för 2 år sedanBra pris, fin kvalitet
Kristina BVerifierad köpare
för 3 år sedanSå himla nöjd med stolarna! Rekommenderas1
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 46014H |
| Kollektion | Days |
| Material | Textilene/Aluminium/Gaumo |
| Serie | Nydala |
| Typ | Stol |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 600 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 1025 mm |
| Sittdjup | 480 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Svart, Vit/Brun |

