Stol Hillerstorp Wellington Utomhus
4 995 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stol från Hillerstorps serie Wellington. Tillverkad i vitkalkad odlad teak med flätad sits och rygg.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Stol från Hillerstorps serie Wellington. Tillverkad i vitkalkad odlad teak med flätad sits och rygg.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 67117 |
| Kollektion | Living |
| Färg | Vit/Teak |
| Djup | 680 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Material | Teak/Syntet |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 430 mm |
| Serie | Wellington |
| Typ | Stol |
| Bredd | 600 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319076711776 |




