Stol LifestyleGarden Panama 65 cm Utomhus
1 605 kr/stLägsta totalpris 3 960:-
990 kr/stSpara 38 %Kampanj

Panama 65 cm Utomhus
4 st / 3 960 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj staplingsbar i borstad svart aluminium, armstöd med tryckt träeffekt, nackkudde i 3D mesh. Underhållsfritt.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Fåtölj staplingsbar i borstad svart aluminium, armstöd med tryckt träeffekt, nackkudde i 3D mesh. Underhållsfritt.
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41156 |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 114 cm |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1000 mm |
| Längd | 650 mm |
| Material | Aluminium/PVC/Polyester |
| Sittdjup | 490 mm |
| Sitthöjd | 630 mm |
| Sittbredd | 390 mm |
| Serie | Panama |
| Produkttyp | Stol |
| Bredd | 650 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |













