Stol LifestyleGarden Portals Dark
2 709 kr/stPris/frp 5 560:-
1 390 kr/stSpara 49 %Kampanj

Portals Dark
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdsstol från LifestyleGarden. Stapelbar fåtölj i aluminium med tillhörande dyna. Armstöd i teak. Torkar snabbt. Avsmalnande ben, samtida design.
Varumärke
LifestyleGardenBeskrivning
Trädgårdsstol från LifestyleGarden. Stapelbar fåtölj i aluminium med tillhörande dyna. Armstöd i teak. Torkar snabbt. Avsmalnande ben, samtida design.
Stil kan vara föränderlig, men klass består. Portals Dark-sortimentet erbjuder raffinerad komfort i en robust struktur, med aluminiumramar som täcks av lyxiga kuddar och en behaglig finish i FSC™-certifierad teak. Pressgjutningstekniken ger Portals Dark dess behagliga och utmärkande form och får de jämna konturerna att smälta samman till olika stilar och layouter, vilket ger möblerna en oöverträffad mångsidighet.
Förnya din uteplats med detta moderna och eleganta sortiment som är utformat för att uppfylla alla dina önskemål och tåla extremt väder i alla former.
Förnya din uteplats med detta moderna och eleganta sortiment som är utformat för att uppfylla alla dina önskemål och tåla extremt väder i alla former.
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
| Art.Nr. | 41366 |
| Montering | Nej |
| Material | Aluminium frame / plastic |
| Serie | Portals |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Höjd | 89 cm |
| Längd | 64 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 58 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Bredd | 63 cm |

















