Trädgårdsbänk Baltic Garden Milano fällbar bänk 120 cm
Nyhet
1 189 kr
999 krSpara 16 %Kampanj

Milano fällbar bänk 120 cm
999 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En hopfällbar 120 cm träbänk med ribbad sits och ryggstöd som kombinerar praktisk funktion med ett naturligt utseende.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
En hopfällbar 120 cm träbänk med ribbad sits och ryggstöd som kombinerar praktisk funktion med ett naturligt utseende.
MILANO hopfällbar bänk 120 cm
En hopfällbar bänk i teak, 120 cm, med ribbad sits och ryggstöd, som kombinerar praktisk design med ett naturligt utseende.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 12
- Höjd (cm): 89
- Bredd (cm): 120
- Djup (cm): 62
- Sittdjup (cm): 40
- Sitbredd (cm): 115
- Sitthöjd (cm): 45
- Kräver montering: nej
En hopfällbar bänk i teak, 120 cm, med ribbad sits och ryggstöd, som kombinerar praktisk design med ett naturligt utseende.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 12
- Höjd (cm): 89
- Bredd (cm): 120
- Djup (cm): 62
- Sittdjup (cm): 40
- Sitbredd (cm): 115
- Sitthöjd (cm): 45
- Kräver montering: nej
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 62302 |
| Färg | Trä |
| Typ | Trädgårdsbänk |
| Material | Teak |
| Höjd | 89 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Serie | Milano |
| Montering | Nej |
| Sittbredd | 115 cm |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Djup | 62 cm |


