Trädgårdsbänk EcoFurn D-Bench 45 cm
fr.895 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

D-Bench 45 cm
895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
D-Bench är en enkel och praktisk men ändå attraktiv träbänk för utomhus- och inomhusbruk.
Tillverkad i furu. Träets naturliga, unika mönster är svagt synligt genom den genomskinliga oljefinishen.
Levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 45 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 32 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Stapelbar : Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Hopfällbar: Nej
Levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 45 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 32 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Stapelbar : Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Hopfällbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200093802E |
| Serie | D-Bench |
| Typ | Bänk |
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Färg | Grå Furu, Natur/Beige, Svart Furu, Vit Furu |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200093772, 5200093789, 5200093796, 5200093802 |
| Material | Furu, Lärk |

