Trädgårdsbänk EcoFurn Ecobench 120 cm
fr.1 039 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Ecobench 120 cm
1 039 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
EcoBench finns i två olika längder 60 cm och 120 cm.
Tillverkad i brun oljad furu. Träets naturliga, unika mönster är svagt synlig genom den transparenta oljefinishen. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 120 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Tillverkad i brun oljad furu. Träets naturliga, unika mönster är svagt synlig genom den transparenta oljefinishen. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 120 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200091457E |
| Serie | Ecobench |
| Typ | Bänk |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 1200 mm |
| Färg | Brun Ask, Brun Furu, Grå Furu, Natur (Oljad Ek), Oljad Al, Svart Al, Svart Furu |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200091402, 5200091419, 5200091457, 5200091464, 5200091471, 5200091600, 5200091617 |
| Material | Al, Ask, Ek, Furu |
