Trädgårdsbänk EcoFurn Ecobench 120 cmAl Svart Oljad
Rek. pris 1 419 kr
1 084 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart Al
DynorTräolja EcoFurn 250 ml Svart
149 krSittmöblerTrädgårdsstol EcoFurn Ecochair Al Svart Oljad
1 430 kr
Ecobench 120 cm
Al Svart Oljad
1 084 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
EcoBench finns i två olika längder 60 cm och 120 cm.
Tillverkad i brun oljad furu. Träets naturliga, unika mönster är svagt synlig genom den transparenta oljefinishen. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 120 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Tillverkad i brun oljad furu. Träets naturliga, unika mönster är svagt synlig genom den transparenta oljefinishen. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 120 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200091600 |
| Färg | Svart Al |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200091600 |
| Material | Al |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 1200 mm |
| Serie | Ecobench |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 6430054491600 |
